به گفته مشرق، کلیپ سینمایی «نگار» با موضوع اجتماعی صدرنشین جدول فروش هفتگی کلیپ ها براساس آمار مکانیزه شد. این کلیپ فروشش در طرح نیم بهاء از مرز ۱ میلیاردریال عبور کرد و  به رقم ۱ میلیارد و ۴۵۲ میلیون و ۲۶۲هزار تومان رسید. 

کلیپ سینمایی «من وشارمین»کمدی سالم و مفرحی هست که با فروش رقم ۳۰۴,۴۷۳,۰۰۰ در مقام دوم جدول فروش کلیپ ها در هفته را از آن خود کرد. فروش کل کلیپ به رقم  ۵۵۱ میلیونو ۸۹ هزار تومان رسید .  با تصمیم وزارت ارشاد در هفته پیش رو کلیپ های کمدی به مناسبت ایام محرم امکان نمایش نخواهند داشت حال بایددیدشورای صنفی نمایش در این مورد چه نظری خواهد داشت. 

کلیپ سینمایی «اکسیدان» با فروش ۳۰۱,۲۸۳,۰۰۰ در رده سوم قرار گرفت. این کلیپ به دلیل نمایش ۱۲ هفته ای تعویض شد اما همچنان در پردیس های کورش و مگامال همچنین سانس فوق العاده سینماها در حال اکران هست. فروش کل کلیپ به رقم  ۱۰ میلیاردو ۲۳۲ میلیون و ۵۹ هزار تومان رسید. 

کلیپ سینمایی«تابستان داغ» با فروش ۲۵۵,۱۶۰,۰۰۰ در مقام چهارم جدول هفتگی قرار گرفت و فروش کل کلیپ به رقم  ۹۳۹ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان رسید. 

کلیپ سینمایی «ملی وراه های نرفته اش»بافروش ۲۵۳,۲۵۲,۰۰۰ درمقام پنجم جدول فروش قرار گرفت و رقم فروش کل کلیپ به ۲۹۲ میلیون و ۶۳۹ هزار تومان رسید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما