کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز سه شنبه خبرنگار گروه فرهنگی آینده برتر از کارگروه ساماندهی مد و لباس، حمید قبادی در دومین نشست علمی تخصصی پوشش و پدافند غیر عامل اظهار با اشاره به لزوم طرح مسئله و بهره برداری علمی از مجموعه نشست های علمی تخصصی پوشش و پدافند غیر عامل اظهار داشت: اتفاقات مهمی در حوزه های گوناگون رقم می خورد که کارگروه نیز می تواند در کنار این جریانات نقش مؤثر ایفا کند.
وی گفت: تجربه نشست قبلی نشان می دهد که در چنین شرایطی، صنعتگران ما از دانشگاهیان جلوتر هستند و امید هست با پیوند میان این دو بخش، نقش سازنده خود را در فضای فعلی ایفا کنیم.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با تأکید بر اینکه نیازمند هوشمندی و بازنگری در حوزه منسوجات با موضوع پدافند غیرعامل هستیم اظهار داشت: با توجه به اینکه بحث زلزله طی ماه‌های اخیر در کشور ما داغ هست، کارگروه تمایل دارد تا مأموریت مهم توجه به مقوله زلزله و منسوجات امدادی را در دستور کار قرار دهد و امیدواریم موضوعات مطرح در این نشست، مسیر جریان سازی در این عرصه را هموار سازد.

** زلزله پدیده‌ای طبیعی و عدم آمادگی ما غیر طبیعی هست
معاون امداد و نجات جمعیت هلال امر استان تهران نیز در این نشست با اشاره به وظایف سازمان امداد و نجات به عنوان تخصصی ترین سازمان امدادی جمعیت هلال احمر بیان کرد: این جمعیت در زمان به وقوع پیوستن بلایای طبیعی از جمله زلزله، بیش از هر چیز دیگری به توزیع اقلام زیستی همچون پوشاک و سایر منسوجات نیاز دارد.
تاجیک نوری افزود: امیدواریم تا در این راستا، سطح کمی و کیفی خدمات افزایش یابد و به ویژه در امر تأمین منسوجات، شاهد همراهی طیف گسترده ای از فعالان این عرصه با چنین جریاناتی باشیم.
وی ادامه داد: انواع مختلفی از پوشاک همچون ستادی عملیاتی، مناسب برای فصول سرد و گرم و متناسب با سلسله مراتب سازمانی وجود دارد که البته شرایط طراحی و تولید البسه باید متناسب با وضعیت اقلیمی، سطح کاربردی، رعایت ملاحظات فرهنگی و اجتماعی و رعایت الزامات راحتی استفاده و فعالیت باشد.
وی با اشاره به اینکه زلزله پدیده ‌ای طبیعی و عدم آمادگی ما غیر طبیعی هست تأکید کرد: تبیین نیاز فعلی کشور ما در حوزه منسوجات کاربردی برای مقابله با حوادث طبیعی امری حائز اهمیت هست و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افزایش همه سویه آمادگی در مقابله با این پدیده ها باشیم.

** منسوجات در تقویت حواص محصولات بتنی نقش مؤثری دارند
عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر بیان کرد: کاربرد منسوجات در بحث شهرسازی مطرح هست و از جمله این کاربردها می توان به الیاف بتنی اشاره کرد.
روح الله باقرزاده افزود: در این بحث، دسته بندی های فنی منسوجات مطرح هست که منسوجات در صنعت حمل و نقل، کاربردهای نعتی، بهداشتی پزشکی، خانگی، سازه، ورزش و حوزه ایمنی و محافظت از جمله این کاربردها هست.
وی با اشاره به بعضی تلاش های صورت گرفته در این دانشگاه در راستای تولید الیاف بتنی به تکیه بر بنیه های صنعت نساجی اظهار داشت: منسوجات در تقویت خواص محصولات بتنی نقش مؤثری دارند و منجر به بهبود خواص سازه ها در راستای مقابله با بلایای طبیعی می‌شوند.
باقرزاده تصریح کرد: نمونه های موفی از ساخت سازه های بتنی با تکیه بر منسوجات در کشورمان به انجام رسیده که از مهمترین خصوصیات این طرح ها می توان به پایداری، دوام و خاصیت عایق بودن این سازه ها اشاره کرد.
فراهنگ ** ۹۳۳۸ ** خبرنگار: صدیقه بهارلو * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما