کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار فرهنگی آینده برتر، منصور غلامی روز سه شنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان بیست و دومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در سازمان سنجش ابراز امیدواری کرد استمرار این تلاش ها و کوشش ها مقدمات لازم را برای دانشجویان واجد شرایط در مجامع علمی بزرگ تر در داخل و خارج از کشور فراهم آورد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به موضوع کنکور و نحوه پذیریش فعلی دانشجو در دانشگاه های کشور گفت: در مباحث مربوط به ارزیابی و سنجش علمی نخبگان در همه سطوح گزینش و انتخاب علمی برای ورود به دانشگاه ها و مسابقات به روش های دقیق علمی در زمینه سنجش و آموزش کشور نیاز داریم.
غلامی اظهار داشت: مبحث کنکور و نحوه برگزاری آن همیشه مورد سوال بسیاری از افراد در کشور هست که تا چه زمانی قرار هست کنکور باشد و نحوه پذیرش وورد به دانشگاه ها به همین نحوه فعلی دنبال شود و این چالشی هست که همواره ما با آن مواجه هستیم.
عضو کابینه دولت دوازدهم یادآور شد: در ابتدای ورود به وزارت علوم قول مساعد داده ام که در ایجاد روش جدیدی برای سنجش و آموزش کشور و الگو و طرحی مناسب برای جایگزینی کنکور فعلی نهایت تلاش را داشته باشم.
غلامی افزود: می توانیم با نظرات کارشناسی و استفاده از مدل های مختلف پذیرش دانشجو در دنیا به روشی جدید و مدلی مناسب در این حوزه دست یابیم و ما نیز به مانند دیگر کشورها از چالش کنکور و پذیرش دانشجو خلاصی یابیم.
وی با تاکید بر اینکه برای مرتفع کردن این چالش، گروه های فراوانی اعم از کارشناسان، متخصصان و دست اندرکاران حوزه آموزش و سنجش در تلاش اند که الگو و مدل مناسبی را طراحی کرده و ارائه دهند ابراز امیدوای کرد نتیجه و خروجی این گروه ها به مسیری بهتر و کامل تر در آینده نزدیک منجر شود.
وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های سازمان سنجش و آموزش کشور به ویژه ابراهیم خدایی ریاست این سازمان ابراز امیدواری کرد آنها نیز در این مسیر ( ایجاد الگوی مناسب به جای کنکور) همانند گذشته تلاش و همکاری مناسب را داشته باشند.
در ادامه این مراسم با حضور وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور و جمعی از رئیسان دانشگاه ای کشور، برگزیدگان و برترین های بیست و دومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور تجلیل شدند.
فراهنگ ** ۱۰۸۵** ۱۳۵۵**۱۰۵۵
خبرنگار : علی اکبر قزوینیان**انتشار: زینب کارگر

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما