به گفته خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (جمعه) در دیداری خارج از خانه مقابل فیورنتینا در هفته بیست‌و چهارم سری A با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید که گل نخست این بازی را فدریکو برناردسکی به ثمر رساند، مهاجمی که تابستان امسال از فیورنتینا به یووه پیوست. شاید خیلی‌ها تصور می‌کردند که برناردسکی در صورت گلزنی در اولین بازگشتش به ورزشگاه آرتمیو فرانکی، به احترام تیم سابقش خوشحال نکند اما او نه تنها خوشحالی زاید‌الوصفی انجام داد بلکه در تمرینات قبل از بازی برای گرم کردن خودش هم مدتی به هواداران متعصب باشگاه در قوس جنوبی ورزشگاه خیره شد.

برناردسکی با دفاع از تصمیم خود به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: یک بازیکن حرفه‌ای باید به شیوه‌ای تصمیم‌گیری و آنها را پیاده کند که احساس کند، درست هستند. مسلماً یکسری از این تصمیمات به مذاق بعضی خوش خواهد آمد و برای بعضی دیگر زننده خواهد بود. من فکر می‌کنم که باید از یکسری تصویر‌العمل‌ها خودداری کرد اما این هم بخشی از فوتبال هست.

برناردسکی ادامه داد: من بازیکن یوونتوس هستم و به طرفدارانم احترام می‌گذارم. علاوه بر این من فکر نمی‌کنم که هیچ کار عجیب و غریبی انجام داده باشم و بالعکس فکر می‌کنم که به همه احترام گذاشته‌ام. من خوشحالی کردم چون یک بازیکن باید به هوادارانش احترام بگذارد. من همیشه قدردان باشگاه فیورنتینا هستم چون آنها باعث پیشرفت من شدند پس این هم که به یوونتوس پیوستم به لطف آنها بود. من هرگز فراموش نمی‌کنم که باید قدردان این باشگاه باشم اما یک بازیکن حرفه‌ای باید طبق اصول و عقاید خودش رفتار کند و به طرفدارانش احترام بگذارد. من از همه هوادارانی که در این شب سخت حامی‌ام بودند و کار کردند که آرامش را حفظ کنم تشکر می‌کنم. الان روزهای سرنوشت‌سازی برای ماست و ما باید روی ارائه عملکرد فوق‌العاده برابر تاتنهام در لیگ قهرمانان تمرکز کنیم.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما