حسین پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره پیروزی ۲ بر یک پارس جنوبی مقابل صنعت نفت آبادان که باعث شد شاگردان تارتار ۱۰ امتیازی شوند، اظهار داشت: بازی سخت و سنگینی بود و خیلی هم خوب به پایان رسید. درست هست که نتایجی عالی گرفته‌ایم، اما برای رسیدن به این روزها به شدت تلاش کرده‌ایم. اکنون داریم مزد زحمات خود را می‌گیریم و امیدوارم بتوانیم به این نتایج ادامه دهیم.

وی در واکنش به صحبت‌های فراز کمالوند که گفته بود بازیکنان پارس جنوبی خود را روی زمین می‌انداختند، گفت: اصلاً این صحبت درست نیست. اتفاقاً پس از دقیقه ۷۰ و زمانی که بازی یک – یک مساوی بود، بازیکنان صنعت نفت وقت تلف می‌کردند. در نیمه اول چند بازیکن آنها از جمله دروازه‌بان این تیم روی زمین افتاد و زمان بازی را تلف کرد. البته ممکن هست نظر مربیان با هم متفاوت باشد، اما شاید برای این شکست بهانه‌جویی می‌کنند. ما خیلی خوب بازی را اداره کردیم و به نتیجه رسیدیم و این صحبت‌ها بهانه‌ای برای شکست هست.

مربی پارس جنوبی در مورد اینکه تیمش تاکنون در طول چهار بازی نتوانسته هست دروازه خود را بسته نگه دارد، تصریح کرد: بازیکنان ما در حمله باز می‌شوند که این باز شدن ممکن هست در دفاع به ما ضرر بزند. گل‌هایی هم که خوردیم، روی آنها کار کرده بودیم. مثلاً می‌دانستیم صنعت نفت از روی ضربات ایستگاهی کار می‌کند. گل‌هایی که دریافت کردیم روی کم‌دقتی و عدم تمرکز مدافعان ما بود. با این حال از مهاجمان و مدافعان تیم رضایت داریم.

پاشایی با بیان اینکه اومانیا قطعاً به پارس جنوبی اضافه خواهد شد، خاطرنشان کرد: او دو سه روز دیگر به تیم ما می‌آید و اکنون کارهای ایفمارک خود را انجام می‌دهد. اومانیا بازیکنی بین‌المللی هست و هر چند مدافعان ما خیلی خوب هستند، اما به یک مدافع باتجربه مانند اومانیا نیاز داشتیم. قطعاً حضور این بازیکن می‌تواند برای ما چاره‌ساز باشد.

وی درباره دیدار هفته آینده پارس جنوبی مقابل استقلال خوزستان، با بیان سخت بودن این دیدار برای دو تیم اظهار داشت: شاید با نگاه به جدول بگوییم ما در جایگاه دوم جدول قرار داریم و استقلال خوزستان میانه جدولی هست اما این نگاه درست نیست. همه دیدارها سخت هست و باید خودمان را در کورس قهرمانی نگه داریم.

مربی پارس جنوبی همچنین در مورد وقفه ایجاد شده در لیگ برتر پس از هفته پنجم لیگ برتر به علت دیدارهای تیم ملی مقابل کره جنوبی و سوریه گفت: برای تیمی مانند ما که نتایج خوبی می‌گیرد، این وقفه‌ها باعث می‌شود ضرر کنیم. ما با روندی رؤیایی فصل را آغاز کردیم و نتایج‌مان بالاتر از حد استاندارد برای قهرمانی بود. البته این تعطیلی برای تیم‌هایی که نتیجه نگرفته‌اند، فرصت خوبی هست تا ضعف‌های تیم خود را برطرف کنند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما