به گفته خبرگزاری تسنیم از آبادان، سیداکبر پورموسوی پس از پیروزی یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: بازیکنانم با تمام توان بازی کردند تا این برد را تقدیم کنیم به کارگران کارخانه فولاد.

وی در ادامه افزود: من معتقدم شأن مردم آبادان بیش از فوتبالی هست که امروز برگزار شد. در جلسه شب گذشته قرار شد ۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه به تیم ما اختصاص یابد، اما امروز این مقدار در اختیار تماشاگران ما نبود.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که چرا در بین دو نیمه اجازه ورود بازیکنان به زمین را نمی‌داده هست، تصریح کرد: من فقط گفتم هواداران باید از تیم خود حمایت کنند. باز هم تأکید می‌کنم ارزش مردم آبادان بیش از اینهاست. خود من قبلاً در خرمشهر فوتبال بازی کردم و جایگاه مردم این استان را می‌شناسم. اگر هواداران فولاد در این بازی توهین کرده باشند مأموران نیروی انتظامی باید این موضوع را پیگیری کنند، اما کسی حق پرتاب سنگ به سمت هواداران تیم فولاد را نداشت. سال گذشته هم این اتفاقات در اینجا افتاد و از مسئولان نیروی انتظامی انتظار داریم در این باره همکاری کنند.

پورموسوی در واکنش به این پرسش که چرا تیمش در لحظات پایانی بازی عقب کشید، خاطر نشان کرد:‌ نوع بازی باعث شد کمی عقب بکشیم، اما روش بازی ما به این شکل نیست و هیچ وقت دنبال این نبوده‌ایم و اگر امروز به این شکل بوده هست،‌ عذرخواهی می‌کنم.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما