کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار فرهنگی آینده برتر، حجت الاسلام سید حسن خمینی عصر امروز – جمعه – در مراسمی که برای تجلیل از شهردار سابق تهران – محمدباقر قالیباف – از سوی خانه هنرمندان برگزار شده بود، همچنین گفت: لازمه پیشرفت یک نظام، دمکراسی و جمهوریت هست و لازمه جمهوریت تبدل و تغییر مدیران هست و هر جا این تغییرات نیست، فساد ایجاد می شود.
سیدحسن خمینی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران به این عزم ملی و نیروی متحد نیازمند هست و حضرت امام (ره) در ابتدای انقلاب می فرمود «همه با هم» و امروز این جمله گمشده ماست و همه باید از خود شروع کنیم و حالا که دوران رقابت ها را پشت سر گذاشتیم، دوران رفاقت ها را شروع کنیم.
وی افزود: اگر کسی رفت؛ و ما به او به دیده «یک تمام شده» نگاه کنیم یا اگر در دو گروه یا چند گروه به ستیز با یکدیگر برخیزیم، بدانیم به نابودی منابع کشور کمک کرده ایم و لذا برگزاری چنین جلساتی برای تجلیل از خدمات مدیران، تقدیر از یک مدیر نیست بلکه ادای دین ما به یک تجربه اندوخته شده و «مدیریت طی شده» هست.
خمینی همچنین گفت: شهرداران بزرگی آمدند که از جمله می توان به کرباسچی و دیگران اشاره کرد که همت ها و تجربه های بسیاری داشتند ولی ۱۲ سالی که قالیباف خدمت کرد، به شهادت ما و آنچه از رضایتمندی مردم احساس می شود یک تجربه فروریخته نباشد و مدیران شهر، مدیران تمام شده نباشند.

**آسیب های جامعه فقط فقر نیست
وی به مساله آسیب های اجتماعی هم اشاره ای کرد و گفت: توجه به آسیب های اجتماعی فقط فقر نیست بلکه اعتیاد، بیکاری، زنان بی سرپرست و مانند آن هست که شهرداری به این مسائل نیز پرداخته و از وظایف شهرداری هست. چون قوام یک شهر به شهروندان سالم آن هست.
در این مراسم علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامعلی حداد عادل، علی سرتیپی تهیه کننده سینما، علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دره میرحیدر استاد دانشگاه، مهدی عسگرپور تهیه کننده سینما، اصغر همت مدیرعامل خانه تئاتر، سیف الله صمدیان رئیس انجمن عکاسان ایران سخنانی ایراد کردند.
ایران درونی نقاش هنرمند، حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی، روح الله شمسی زاده دبیر انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران، نادر مشایخی نوازنده و رهبر اکستر، حجت الاسلام سیدمحمود دعایی نماینده ولی فقیه در روزنامه اطلاعات، داود گنجه ای استاد و پیشکسوت موسیقی و مجید رجبی معمار رئیس خانه هنرمندان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.
فراهنگ** ۱۰۰۳ ** ۱۴۱۸
خبرنگار: محمدرضا جعفرملک ** انتشار: مریم برزآبادی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما