به گفته خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل وست‌برومویچ در دور چهارم جام حذفی انگلیس تاکید کرد آدام لالانا، هافبک خلاق و همیشه مصدوم تیمش به دلیل آسیب‌دیدگی در این رقابت هم حاضر نخواهد شد.

 او گفت: متاسفانه مصدومیت مجدد لالانا جدی‌تر از حد تصور هست و او را در این بازی در اختیار نخواهیم داشت. البته برای هواداران تنها خبر بد ندارم. بازیکنان من پس از شکست ناامیدکننده مقابل سوانزی با روحیه در تمرینات ظاهر شده‌اند و آماده این بازی هستند.جام حذفی همیشه برای باشگاه اهمیت زیادی دارد. ما تا به حال ۷ بار جام حذفی را برده‌ایم اما از آخرین قهرمانی‌مان در این جام ۱۲ سال می‌گذرد و وقتش رسیده تا یک بار دیگر قدیمی‌ترین جام باشگاهی دنیا را ببریم.

 او در ادامه اظهار داشت: هدف ما قهرمانی هست اما باید پله به پله پیش برویم و در حال حاضر نه به قهرمانی بلکه فقط به وست‌بروم فکر کنیم؛ تیمی که حداقل در چند سال اخیر با وجود مشکلات فراوان مقابل تیم‌های بزرگ خوب ظاهر شده و گاهی نتایج خوبی گرفته هست. باید به حواسی جمع به میدان برویم و ضمن استفاده از فرصت‌ها خیلی زود کار رقیب سرسخت را تمام کنیم.

 انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما