کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار فرهنگی آینده برتر یاسر فقیهی با اشاره به تصمیم ابتدایی گروه تولید برای پخش برنامه در شبکه نمایش خانگی افزود: به دلیل مشکلات توزیع که باعث می شود مخاطب به راحتی محصولات برتر را نبیند راهی را انتخاب کردیم تا در دسترس بودن برنامه برای تمام اقشار جامعه مقدور باشد، از این رو به همکاری با آپارات روی آوردیم با اینکه این روش پخش شانس خبرساز شدن برنامه را پایین می آورد اما این برنامه تاکنون حدود یک میلیون بازدید داشته هست.
بنابراعلام روز سه شنبه مشاور رسانه ای مجموعه موسیقایی گپ، فقیهی تصریح کرد :تفاوت این برنامه با برنامه های مشابه این هست که صرفا شامل مصاحبه نمی شد و بخشی از واقعیت های زندگی هنرمندان را به نمایش می گذارد. با این حال این برنامه نیازمند حمایت مالی هست تا این بخش از برنامه های هنری جان تازه ای بگیرد.
در ادامه منوچهر اکبرلو کارشناس و مجری مجموعه موسیقایی گپ با اشاره به اوج و فرود های موسیقی از عصر قاجار تا امروز جای خالی برنامه سازی در حوزه موسیقی را یادآور شد.
وی افزود: تاکید برنامه هایی که در حوزه موسیقی فعالیت دارند عموما بر حواشی بوده و متاسفانه در حوزه تخصصی آن وارد نمی شوند و کاستی این بخش بسیار حس می شود.
اکبرلو با اشاره به تاثیر حامی مالی در روند برنامه گفت: اگر برنامه ای در بستر تلویزیون تولید شود متاسفانه از جنبه رقابتی آن کاسته می شود اما در بخش خصوصی، برنامه شانس و انگیزه رقابت را پیدا می کند و این دلیل اصلی پیشرفت آن خواهد بود.
سعید بکایی یکی دیگر از اعضای مجموعه موسیقایی گپ افزود: پس از پدیده آمدن موسیقی زیرزمینی در ایران و در دسترس قرار گرفتن ابزار ضبط برای اقشار مختلف باعث ایجاد آشفتگی در موسیقی پاپ شده هست که لزوم بررسی تخصصی موسیقی را بیشتر می کند.علاوه بر این نبود حمایت و بعضا مشکلات توزیع آلبوم های موسیقی این حوزه را آسیب پذیرتر می کند.
وی اظهار کرد : در مجموعه گپ تلاش بر آن هست که با وجود تمامی موانع و مشکلات به یک تولید والای فرهنگی، فارغ از حواشی و جنبه های زرد زندگی هنرمندان و فعالان موسیقی دست یابیم.
در ادامه محمد کلهر کارشناس این برنامه هنری افزود: اولویت از ابتدای پیش تولید کار، فاصله گرفتن از استفاده ابزاری موسیقی بود.
وی با اشاره به انتخاب هنرمندان بیان داشت: در بخش اول هنرمندان صاحب نامی را انتخاب کردیم که مردم با آنان خاطره داشته باشند و در کنار این بخش هنرمندان تازه نام تر را قرار دادیم.
کلهر تاکید کرد خط قرمز ما پرداختن به حواشی بی اهمیت بود که تلاش کردیم در مصاحبه ها آن را رعایت کنیم و این نقطه مثبت برنامه شدد.
مجموعه موسیقایی گپ ، مستندی یک روزه از زندگی فعالان حوزه موسیقی هست که پنج قسمت اول فصل یک این برنامه پخش شده هست و فصل دوم نیز به زودی پخش می شود.
فراهنگ**۹۳۳۸*۱۸۲۳ خبرنگار:صدیقه بهارلو** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما