کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار هنرهای تجسمی آینده برتر، یداله کابلی روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته خوشنویسی اظهار داشت: انجمن خوشنویسان سال هاست که در راستای تعالی هنر خوشنویسی که بزرگترین دستاورد تاریخی هنر مفهومی و معنایی هست کوشیده هست.
وی ادامه داد: هنر خوشنویسی نقش موثری را در ترویج مفاهیم عالی انسانی ایفا کرده هست ،این هنر در سیر تحول و تکامل خودش بسیار موفق بوده که از آن به عنوان هنر قدسی یاد می شود و دو هنر خوشنویسی و هنر آواز ایرانی هر دو شعر و ادب هستند سرچشمه معنا هستند.
کابلی با اشاره به اینکه انجمن خوشنویسان مسولیت خطیری بر عهده دارد گفت: این هنر مجذوب و مطلوب همه اصحاب فرهنگ و هنر قرار گرفته که انجمن خوشنویسان با تکیه بر چنین میراث گرانبها مشخص هست که چه مسولیت خطیری دارد .
هنرمند خوشنویس بیان داشت: در امر توسعه فضاهای آموزشی ۳۰۰ شعبه شهرستانی داریم که در امر تربیت جوانان هنرمندی که در شمار نخبگان هنری کشور به شمار می ‌آیند دوام این هنر را تضمین می کنند اعتبار یافته هست.

**خوشنویسی ریشه ۱۷۰۰ ساله دارد
در ادامه امیراحمد فلسفی عضو دیگر شورای ارزشیابی انجمن خوشنویسان گفت: خوشنویسی ریشه کهنی در کشور ما دارد که در ایران بیش از ۱۷۰۰ سال سابقه خوشنویسی مستند داریم هر کدام از کشورهایی که امروز بهره ‌مندی خوبی از رسانه‌ها دارند در صورت دارا بودن توان هنری ما آن را به رخ جهانیان می‌ کشیدند.
وی افزود: انجمن خوشنویسان در این حدود ۷۰ سال موفق ترین نهاد مردمی در کشور بوده و در این سالها علی رغم کمترین کمک ها بیشترین موفقیت ها را داشته هست.
فلسفی گفت: فرهنگ خوشنویسی امروز در جامعه ما جاری هست و بیش از ۲۰ هزار نفر فارغ التحصیل خوشنویسی و صدها نفر در مرحله استادی دارند .
در ادامه علی شیرازی عضو شورای ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران اظهار داشت: دلیل موفقیت انجمن خوشنویسان این هست که به دولت وابسته نیست و آثار این انجمن هیچگاه سفارشی نبوده و برخواسته از تمایلات هنرمند بوده به همین خاطر در دل مردم جای گرفته هست.
وی ادامه داد: امروز شاهد حضور ۳ نسل از هنرمندانی هستیم که در این انجمن آموزش دیده‌اند و این امر نشان دهنده فعالیت مؤثر انجمن خوشنویسان ایران هست.
فراهنگ**۹۳۳۸**۱۸۲۳ خبرنگار:صدیقه بهارلو ** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما