کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز جمعه خبرنگار هنرهای تجسمی آینده برتر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی فجر اظهار داشت: هنرهای تجسمی ارتباط بی واسطه با مخاطب دارند و نیازمند ترجمه زبانی نیستند و باید ۸۰ میلیون ایرانی مصرف کننده کالاهای هنرهای تجسمی باشند.
وی ادامه داد: امیدواریم هنرهای تجسمی به عنوان کالای فرهنگی مورد توجه همه قرار گیرد و هر خانه ایرانی یک کالای فرهنگی هنرهای تجسمی را داشته باشد. هنرهای تجسمی فقط یک کالای لوکس نیست که مخصوص ثروتمندان و افراد خاص باشد ،همه انسان ها نیاز دارند که ببیند، بشنوند و لمس کنند.
وی افزود: این دوره با تکامل نسبت به دوره های قبل برگزار شد که امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی بیشتر آن باشیم.
دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر از سوم بهمن ماه آغاز و چهارم اسفند ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

**افتتاحیه هفتمین جشنواره بین المللی مدولباس فجر
همچنین از دیگر اتفاقات مهم این هفته افتتاح جوان ترین جشنواره فجر در حوزه مدو لباس کشور بود که معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاحیه هفتمین جشنواره بین المللی مدو لباس فجر عنوان کرد: مایه افتخار ایرانیان هست که از لباس به عنوان یک پوشش استفاده نکرده اند، بلکه به آراستگی آن نیز توجه داشته اند.
وی افزود: جشنواره ها بستر گفت وگو و هم اندیشی و عرصه دستاوردهای ما هستند و جشنواره مدو لباس فجر فرصت گفت وگو در مورد پدیده مد ولباس هست.
همچنین در آیین افتتاحیه از طراحان و تولید کنندگان برتر تجلیل شد .
هفتمین جشنواره بین المللی مدو لباس فجر از ششم تا سیزدهم اسفند ماه در تالار وحدت، سالن حجاب و برج میلاد برپا هست.

**نشست خبری دومین نمایشگاه و همایش تی جی سی در صنعت بازی های رایانه ای
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این نشست اظهار داشت: با برگزاری نمایشگاه و همایش بین المللی بازی ‌سازی تهران (TGC) به جامعه جهانی نشان می دهیم که با وجود محدودیت ها، ما ایزوله و محدود به بازار داخل نیستیم و عملا در خط تعاملات بین المللی می جنگیم.
وی گفت:اشتراک دانش و تجربه بازی سازان ایرانی، کمک و تسهیل به انتشار بازی های رایانه ای ایرانی و همچنین اعتماد سازی و شناساندن ایران به جامعه جهانی از اهداف این همایش هست.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در خصوص تفاوت تی جی سی ۲۰۱۸ نسبت به دوره گذشته گفت: تی جی سی ۱۴ و ۱۵ تیر ماه ۹۷ برگزار می شود که سال آینده بحث جوایز توسعه دهندگان مطرح هست و فقط محدود به ایران نمی شود و برای این دوره جایزه گیمیستان را که مربوط به ۳۳ کشور منطقه هست، خواهیم داشت.
همچنین از دیگر اتفاقات مهم در حوزه هنرهای تجسمی می توان به جانمایی مجسمه های جاکومتی در فضای داخلی موزه هنرهای معاصر تهران اشاره کرد.
دو مجسمه برنزی آلبرتو جاکومتی هنرمند سوئیسی که در فضای باز موزه هنرهای معاصر قرار داشت، به علت شرایط آب و هوایی و باران های اسیدی تهران در معرض آسیب قرار داشت که با همکاری بنیاد جاکومتی در فضای داخلی موزه هنرهای معاصر تهران جانمایی شد.
فراهنگ**۹۳۳۸**۱۸۲۳**۱۳۶۸

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما