جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷ کیست؟ ما به شما می گوییم. هنرپیشه‌های زن هالیوود به زیبایی و استایل شناخته می‌شوند. این طور نیست؟ قطعا همین‌طور هست اما این هنرپیشه‌های زن ویژگی‌های دیگری نیز دارند که به محبوبیت‌شان می‌افزاید و آن استعداد و توانایی بالای‌شان در اجرا هست.

جذابترین بازیگر زن هالیوود

باید بگویم رقابت در هالیوود بسیار شدید هست و هنرپیشه‌های زن نه تنها مجبورند مهارت‌هایشان را تقویت کنند، بلکه باید برای تبدیل شدن به نماد خوش‌پوشی و فریبندگی سخت کار کنند. این امر کاملا درست هست و چیزی که یک هنرپیشه‌ی زن هالیوودی را خواستنی می‌سازد، نه فقط توانایی بازی بلکه ظاهر جذاب او هست.

مطلب مرتبط: جولیا رابرتز: ۵۰ راز جالب درباره جولیا رابرتز فاش شد

بیایید نگاهی بیندازیم به فهرست ۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷:

۱. کریستن دانست

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

کرستن برای قرار گرفتن در صدر این فهرست دلایل زیادی دارد. او نه تنها یکی از هنرپیشه‌های زن محبوب این دوره هست، بلکه یک مدل شناخته شده و زنی بسیار جذاب هست. زیبایی و فریبندگی او قلب تمام مردان جوان را به تب و تاب می‌اندازد.

مطلب مرتبط:  ۴۸ راز جالب درباره اسکارلت جوهانسون را بدانید

۲. کلی بروک

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

از زمانی که کلی بروک وارد دنیای هالیوود شد،‌ به خاطر تعهد و مهارت‌هایش به عنوان یک هنرپیشه شناخته می‌شود. نام او همیشه تضمین کننده‌ی موفقیت یک کلیپ در بازارهای دنیا هست. بازی خوب و ظاهر جذاب، ویژگی‌های محبوب شخصیت کلی هست که باعث شد او را در این فهرست بگنجانیم.

۳. کاترین هیگل

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

بدون شک کاترین هیگل یکی از هنرپیشه های زنی هست که در سن بسیار پایین قله‌های موفقیت را در حرفه اش فتح کرده هست. هرگاه این زیبای آمریکایی در صحنه‌ی نمایش ظاهر می‌شود با درخشش و جذابیت خود تماشاچیان را میخکوب می‌کند.

۴. پنه‌لوپه کروز

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

زیبایی پنه‌لوپه کروز یادآور بانوان و زنان زیبایی هست که لقب ملکه زیبایی جهان را به دوش می‌کشند. بدون تردید پنه‌لوپه یکی از هنرپیشه‌های هالیوودی هست که به خاطر زیبایی شرقی و موهای مشکی شناخته می‌شود. مهم تر از همه آن که پنه‌لوپه یکی از الهه‌های زیبایی معروف هالیوود هست و با اندامی کشیده و فریبنده، فوق‌العاده جذاب و دلربا هست.

۵. بلیک لیولی

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

زیبایی خیره کننده‌ و شخصیت سرزنده‌ی بلیک لیولی، راز موفقیت او در هالیوود هست. بلیک یک هنرپیشه‌ی سخت‌کوش و متعهد و یک سوپر مدل هست. بلیک به شایستگی از سوی هواداران الهه‌ی زیبایی و دختر و رویایی نام گرفته هست.

۶. ساندرا بولاک

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

وقتی ساندرا با موهای تراشیده در یک کلیپ هالیوودی ظاهر شد، زیبایی خیره‌کننده‌ی او سراسر دنیا را در برگرفت. ساندرا بولاک یکی از زنان به شدت معروف و جذاب هالیوود هست. تعجبی ندارد که همیشه مشغول پروژه‌های جدید باشد، چرا که موفقیت آن‌ها را تضمین می‌کند.

۷. امی آدامز

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

امی، دختری رویایی و زیبای سال، یک هنرپیشه‌ی بااستعداد و فوق‌العاده فریبنده‌ی هالیوودی هست. هرگاه تصاویر و تصویر‌های امی را در مجلات می‌بینیم بیش‌تر به جسارت و زیبایی او پی می‌بریم.

۸. جنیفر لاورنس

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

جنیفر یکی از چهره‌های مشهور و عالی هالیوود هست که فریبندگی خاصی دارد. جنیفر یکی از جذاب‌ترین و موفق‌ترین بانوانی هست که کلیپ‌های سرگرم کننده و موفق بسیاری برای ما خلق کرده هست.

۹. جسیکا  آلبا

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

جسیکا آلبا نیازی به معرفی ندارد. این طور نیست؟ قطعا او یکی از بازیگران تحسین‌برانگیز و فریبنده‌ی این دوره هست. زیبایی جسیکا و شخصیت صمیمی او، سطح موفقیت و حرفه‌ای‌گری او را بالا می‌برد.

۱۰. جنیفر کانلی

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷

وقتی جنیفر برای حرفه‌ی خوانندگی به آمریکا آمد بسیار جوان و معصوم بود. خیلی زود به خاطر شخصیت باوقار و زیبایی فریبنده، از کلیپ‌های هالیوودی سر درآورد. جنی به خاطر تصویر‌های فوق‌العاده جذابش با بیکینی و تصاویرش در مجلات معروف هست.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – اسما حسنی

منبع: flipspecial

۱۰ جذابترین بازیگر زن هالیوود در ۲۰۱۷


 

(مشاهده ۳ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی هست و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما