جنیفر آنیستون با بازی در نقش راشل در کمدی سیتکام شبکه NBC به نام “Friends” که در ۱۰ فصل پخش شد، دل تماشاگران تلویزیون را دزدید. با این حال موفقیت او به همین جا ختم نشد. او یک ستاره‌ی مهم سینما و یک تاجر هست.

۴۲ راز جالب درباره جنیفر آنیستون که احتمالا نمی‌دانستید

۱. نام او در هنگام تولد جنیفر جوآنا آناستاساکیس بوده هست. او بعدها نام خود را کوتاه کرد تا به یاد آوردن آن برای مردم آسان‌تر باشد.

مطلب مرتبط: تام کروز: ۵۰ راز جالب درباره تام کروز که باید کشیش می شد

۲. پدر و مادر او هر دو بازیگر هستند و این سبب شد در دبیرستان به تئاتر علاقمند شود. بیش‌ترین شهرت پدر او، جان آنیستون، به خاطر نقش او به عنوان ویکتور کیارکیس در نمایش روزانه‌ی روزهای زندگی ما هست. مادر او نانسی دا هست.

جنیفر آنیستون

۳. او دارای دودمان سلطنتی هست و جنیفر از طرف مادرش از نوادگان مستقیم خانواده‌ی سلطنتی استوارت اسکاتلند هست.

جنیفر آنیستون

۴. آنیستون در کودکی یک سال به همراه خانواده‌اش در یونان زندگی کرد. سپس آ‌نها به پنسیلوانیا و بعد به نیویورک سیتی نقل مکان کردند.

جنیفر آنیستون

۵. جنیفر آنیستون هنگامی که ۶ ساله بود به مدرسه‌ی آموزش والدورف در نیویورک رفت و علاقه‌ی شدیدش به بازیگری را در ۱۱ سالگی در مدرسه مهار کرد.

۶. وقتی جنیفر ۱۱ ساله بود، یکی از نقاشی‌هایش در موزه‌ی هنر متروپولیتن قرار گرفت.

جنیفر آنیستون

۷. جنیفر در دبیرستان به دلقک کلاس معروف بود.

مطلب مرتبط: ۵۰ راز جالب درباره جولیا رابرتز فاش شد

جنیفر آنیستون

۸. او با چز بونو به مدرسه رفت.

جنیفر آنیستون

۹. جنیفر قبل از بازیگری به عنوان پیشخدمت و بازاریاب تلفنی کار کرده‌بود.

جنیفر آنیستون

۱۰. هم‌چنین او در برنامه‌ی هوارد استرن، به عنوان کارشناس تغذیه ظاهر شد.

۱۱. جنیفر آنیستون برای نخستین بار برای سریال تلویزیونی Molloy در ۱۹۹۰ مقابل دوربین رفت، اما فعالیت حرفه‌ای او در عرصه‌ی کلیپ با کلیپ ترسناک لپرکان (۱۹۹۳) آغاز شد. این کلیپ ترسناک تجربه‌ی بدی برای او بود و در واقع او را به فکر کنار گذاشتن حرفه‌ی بازیگری انداخت. اما خوشبختانه این کار را نکرد!

۱۲. او در موزیک ویدیوی آهنگ ۱۹۹۶ گروه تام پتی‌اند د هارت‌بریکرز به نام “Walls” حضور داشت.

۱۳. شانس زمانی به او روی آورد که در کمدی سیتکام Friends در شبکه‌ی NBC نقش راشل گرین به او داده‌شد. این سریال بسیار پرطرفدار او را به یک سوپراستار تبدیل کرد و اسمش را سر زبان‌ها انداخت.

۱۴. جنیفر در اصل برای نقش مونیکا گلر در برنامه‌ی تلویزیونی “Friends” تست داد، اما تولیدکنندگان را متقاعد کرد که برای بازی در نقش راشل گرین مناسب‌تر هست. از این‌که تولیدکنندگان به او گفتند باید ۱۳ کیلوگرم وزن کم کند، این نقش را به‌دست آورد.

۱۵. کریس مک میلان، کسی که موهای ستاره‌ی “Friends” را بیش از یک دهه سر و سامان می‌داد، اعتراف کرده‌هست وقتی موهای جنیفر آنیستون را برای شخصیت نمادین “راشل” کوتاه کرد خودش هم غرق حیرت شد.

جنیفر آنیستون

۱۶. بهترین دوست او کورتنی کاکس، یکی دیگر از ستارگان مجموعه‌ی Friends هست.

جنیفر آنیستون

۱۷. او در طول ایفای نقش در این برنامه‌ی تلویزیونی، برنده‌ی جایزه‌ی گلدن گلوب و جایزه‌ی امی شد.

۱۸. او در ۲۳۸ اپیزود از این سریال پرطرفدار بازی کرد و با دریافت ۱ میلیون دلار برای هر اپیزود، یکی از بازیگرانی بود که بالاترین دستمزد را داشت.

۱۹. در ۲۰۰۲ به جنیفر پیشنهاد شد مربی شخصی متیو پری باشد تا برای وزن کم کردن به او کمک کند.

جنیفر آنیستون

۲۰. او از پرواز می‌ترسد – هرچند به خاطر کارش مجبور هست اغلب به آن تن بدهد.

جنیفر آنیستون

۲۱. یک بار وقتی جنیفر آنیستون در سونا بود یکی از طرفدارانش او را شناخت. این لحظه چه‌قدر ناخوشایند هست؟

۲۲. جنی همسر آینده‌اش، برد پیت را در یک قرار آشنایی ملاقات کرد که واسطه‌ی آن شخص دیگری بود. این زوج در ۲۰۰۰ ازدواج کردند.

جنیفر آنیستون

۲۳. جنیفر مادرش را به جشن عروسی‌اش با برد پیت دعوت نکرد چون مادرش در جراید به جنیفر توهین کرده‌بود. آنها در ۲۰۰۵ آشتی کردند.

۲۴. برد پیت در یک قسمت از فصل ۸ Friends به نام “پسر پرهیاهو” حضور اشت. او در نقش ویل، یکی از دوستان رز ایفای نقش کرد که برای جشن شکرگزاری به شهر آمده‌بود. داستان از این قرار بود که رز و ویل در دبیرستان یک گروه مخفی “از راشل متنفرم” داشتند که این خود یک کمدی فوق‌العاده هست چون آنها در آن زمان هنوز زن و شوهری خوشبخت بودند.

۲۵. او زمانی که در ۱۹۹۹ مجری “پخش زنده‌ی شنبه شب” بود آتنا ماری رولاندو را، که به “تعقیب‌کننده‌ی برد پیت” معروف بود مسخره کرد.

جنیفر آنیستون

۲۶. جنیفر نخستین زنی هست که برنده‌ی جایزه‌ی مرد سال مجله‌ی GQ شده‌هست. او در نوامبر ۲۰۰۵ این جایزه را با ۵۰ Cent (خواننده‌ی رپ امریکایی، م.) و وینس وان به اشتراک گذاشت.

۲۷. شایعاتی وجود دارد که برد پیت هنگام بازی در کلیپ آقا و خانم اسمیت در کنار آنجلینا جولی عاشق او شده در حالی که هنوز همسر رسمی جنیفر بوده‌هست. هرچند این زوج منکر هرگونه رابطه‌ی رمانتیک قبل از طلاق جنیفر و برد در ۲۰۰۵ شده‌اند.

۲۸. او با تمرین یوگا تناسب اندام خود را به نحو احسن حفظ می‌کند. او در کلیپ معرفی DVD ۲۰۹۹ مربی خود به نام Yogalosophy بازی کرد.

۲۹. تلی ساوالاس، هنرپیشه‌ی مرحوم پدرخوانده‌ی او بود.

جنیفر آنیستون

۳۰. قد او ۱۶۸ سانتی‌متر هست.

۳۱. به هر حال این بازیگر جذاب مدت زیادی تنها نبود. او پس از جدایی از برد پیت با وینس وانِ بازیگر، جان مایرِ خواننده و جیسون سودیکیس، یکی از نقش‌آفرینان SNL (برنامه‌ای کمدی مربوط به آخر شب در امریکا به نام پخش زنده‌ی شنبه شب، م.) قرار آشنایی گذاشت.

۳۲. جان مایر نامزد سابق جنیفر آنیستون گفته‌هست توئیتر جنی را گمراه کرد و این یکی از دلایلی بود که باعث شد در نهایت راه آن دو از هم جدا شود؛ با این حال این هنرپیشه بعدها گفت او باید در توئیتر عضو شود، پس می‌تواند برای رد کردن شایعات از آن استفاده کند.

جنیفر آنیستون

۳۳. رنگ مورد علاقه‌ی او آبی هست.

۳۴. او در ۲۰۱۱ با جاستین ثرو وارد رابطه شد و این زوج در آگوست ۲۰۱۲ رسما نامزد شدند. آنیستون و ثرو هنگام بازی در کلیپ عشق سفر یک دیگر را دیدند.

۳۵. جنیفر آنیستون سگی با نژاد ترکیبی ولش کورگی – تریر به نام نرمن، و یک ژرمن شپرد سفید به نام دالی دارد.

۳۶. تولد او ۱۱ فوریه ۱۹۶۹ هست و مایک شینودا عضو گروه لینکین پارک، برت رینولدز بازیگر امریکایی، شریل کرو خواننده و ترانه‌سرای امریکایی، و کلی رولند رقصنده و مدل و بازیگر امریکایی نیز در این روز متولد شده‌اند.

۳۷. او غذاهای تند، و نیز غذاهای یونانی، هندی، و چینی را دوست ندارد، اما به غذاهای مکزیکی علاقه‌ی زیادی دارد.

۳۸. کلیپ‌های مورد علاقه‌ی او شامل “بلندی‌های بادگیر” و “Fame” هست.

۳۹. او مادرخوانده‌ی کوکو رایلی آرکت، دختر کورتنی کاکس و دیوید آرکت هست.

۴۰. جنیفر آنیستون گفته‌هست اگر بازیگر نبود امروز یک درمانگر بود.

جنیفر آنیستون

۴۱. موهای او شهرت زیادی دارد، اما قبل از تمام این‌ها او عادت داشت یک قیچی کوچک در داشبورد ماشین‌اش داشته‌باشد تا هر وقت موخوره پیدا کرد آن را کوتاه کند.

۴۲. او چه چیزی را دوست ندارد درباره‌ی خودش بخواند؟ “رژیم غذایی جنیفر آنیستون را امتحان کنید.” هیچ رژیم محرمانه‌ای وجود ندارد – او می‌گوید یک رژیم غذایی سالم را دنبال می‌کند و اغلب ورزش می‌کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده –  مینا بنادکوکی

منبع: boomsbeat

۴۲ راز جالب درباره جنیفر آنیستون که احتمالا نمی‌دانستید


 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی هست و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۱ نفر)

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما