کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

نخستین جشنواره بین المللی کلیپ کوتاه دفاع مقدس و مقاومت ‘رسام’، ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ در سینما نخل خرمشهر برگزار می شود.
به گفته آینده برتر علی اصغر جعفری یکشنبه در نشست خبری در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند اظهارکرد: از میان آثار ۹۲ کشور متقاضی حضور در نخستین جشنواره بین المللی رسام، ۴۴ اثر از ۱۹ کشور به بخش مسابقه بین الملل راه یافت که در این بخش، ۱۱ اثر پویانمایی، ۱۲ اثر مستند کوتاه و ۲۱ اثر داستانی کوتاه با یکدیگر رقابت می کنند.
وی کشورهای حاضر در بخش مسابقه بین الملل را ایتالیا، ایرلند، دانمارک، انگلیس، لهستان، اسلوونی، فرانسه، بوسنی و هرزگوین، آمریکا، اردن، ترکیه، عراق، سوریه، مصر، هند، بنگلادش، افغانستان، فلسطین و ایران نام برد و گفت: عراق با هشت اثر، ترکیه با پنج اثر و فلسطین و ایتالیا هر کدام با ۴چهار اثر به ترتیب بیشترین آثار شرکت کننده در این بخش جشنواره هستند.
جعفری افزود:بیشترین آثار فاخر، پر محتوا و ارزشمند با نگاه فوق العاده و نزدیک به افق فکری ملت ایران اسلامی از کشورهای عراق، ترکیه، ایتالیا و فلسطین بوده و به بخش مسابقه ای راه یافته و این نشان دهنده یک ظرفیت عظیم در حوزه هنری در سطح هنرمندان جهان هست.
رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس اظهارکرد: اگر امروز شاهد فرهنگی در حوزه مقاومت در کشورهای خارجی هستیم، حاصل حماسه های هشت سال دفاع مقدس ملت ایران اسلامی هست.
وی با بیان اینکه امید هست این جشنواره بتواند راه جدیدتری در مقابله با نظام سلطه فراهم کند، گفت: امید هست با این حرکت گام های موثری در این زمینه برداشته شود.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد اروند نیز مساله فرهنگ را اساسی ترین مساله زندگی انسان عنوان کرد و گفت: مقاومت به عنوان میراث بزرگی هست که نقش مهی را در دوران دفاع مقدس به ویژه در شهرهای آبادان و خرمشهر ایفا کرد و در مقابل قدرت های جهانی خود را نشان داد.
سیدمرتضی نعمت زاده، از آمادگی سازمان منطقه آزاد اروند در برگزاری جشنواره بین المللی رسام اعلام کرد.
۷۱۰۰/۷۱۶۵/ ۶۰۳۷

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما